Czy warto zakładać seks telefon?
Rozrywka

Czy warto zakładać seks telefon?

Advertisement

O własnym biznesie myśli coraz więcej osób, szczególnie tych dopiero wkraczających w swoje życie zawodowe. Nie ma co się dziwić – rynek pracy nie jest zbyt życzliwy dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Niskie płace, ogromne wymagania potencjalnych pracodawców sprawiają, że coraz więcej młodych osób myśli poważnie o tzn. ”pójście na swoje”.  Jednak zaraz po pomyśle na otworzenie własnej działalności gospodarczej pojawia się pytanie: w jakiej branży najlepiej rozpocząć swoją przygodę? 

Seks telefon – czy jest to branża dochodowa?

Mimo coraz prężniej rozwijającej się branży erotycznej w internecie, wciąż nie brakuje zwolenników seks telefonu. Pojawia się więc pytanie, dlaczego? Dlaczego mimo dostępu do darmowych materiałów erotycznych na wielu portalach i stronach internetowych, wciąż jest tak dużo mężczyzn korzystających z seks telefonu?

Odpowiedź jest bardzo prosta: żadne materiały dostępne w internecie nie zastąpią kontaktu z drugą osobą. Seks telefon umożliwia rozmowę z żywą osobą – kobietą, która lubi temat seksu i nie wstydzi się o nim mówić. W dzisiejszych czasach w coraz większej liczbie związków pojawia się problem z seksem lub zupełny jego brak. Powoduje to, że dużo mężczyzn poszukuje spełnienia swoich potrzeb seksualnych właśnie poprzez użytkowanie seks telefonów.

Małe koszty działalności

Sex telefon jest też dobrym pomysłem na biznes, gdyż nie wymaga dużych nakładów finansowych. Prócz podstawowych formalności i kosztów związanych z założeniem działalności gospodarczej, pozostałe wydatki są dość niewielkie w porównaniu z otwarciem innych firm. Najczęściej osoby zatrudniane na seks telefonie mają umowy zlecenie, które generują mniejsze koszty niż w przypadku umów o pracę.

Dodatkowo, wiele osób prowadzących seks telefon wymaga od zatrudnianych osób własnego telefonu i dostępu do internetu, co także zmniejsza koszty utrzymania działalności. Warto także podkreślić fakt, że na początku działalności można zaoferować pracownikom pracę zdalną, co pozwala na zaoszczędzeniu pieniędzy związanych z wynajmem lokalu. Dopiero w miarę rozwoju działalności i zwiększeniu przychodów można pomyśleć o wynajmie lokalu podzielonego na boksy, w których pracownice mogłyby prowadzić rozmowy z klientami.

Zarobki

Tak naprawdę ciężko jednoznacznie określić, jakie przychody może osiągnąć osoba będąca właścicielem seks telefonu. Istnieje wiele czynników, które to determinują. Bardzo ważne jest to, aby już na początku działalności zawrzeć korzystne umowy z operatorami sieci komórkowych i stacjonarnych – jak najniższe prowizje i opłaty gwarantują oczywiście tym samym większy dochód.

Podsumowanie

Z całą pewnością można stwierdzić, że własna działalność jaką jest seks telefon jest cały czas dochowa i warto ją rozważyć pośród wszystkich innych pomysłów na biznes. Pamiętać jednak trzeba o tym, że konkurencja jest dość duża i na samym początku warto wyróżnić się czymś, co przyciągnie potencjalnych klientów: mogą być to niższe opłaty, gratisowe minuty lub inne nieszablonowe propozycje, które nie są dostępne w innych seks telefonach.

Post Comment