Szczegóły w sztuce uwodzenia
Rozrywka

Szczegóły w sztuce uwodzenia

Advertisement

Jeśli mężczyzna chce skutecznie uwieść kobietę, zwykle myśli o takich kwestiach jak ubiór czy odpowiednie zachowanie. Trzeba jednak pamiętać, że to jeszcze nie wszystko. Kobiety mają bowiem tendencję do zwracania uwagi na szczegóły – coś, o czym mężczyźni często zapominają. O jakie szczegóły należy zadbać w sztuce uwodzenia?

Kontakt wzrokowy

Zwykle to właśnie spojrzenie jest tym, co przyciąga do siebie partnerów. Rodzaj spojrzenia, jakie ludzie sobie posyłają, wiele mówi na temat tego, jak potencjalnie rozwinie się ich relacja. Zamiast uporczywie się w kogoś wpatrywać, lepiej jednak posyłać spojrzenia ukradkowe i nieczęste, jednak zachęcające. Naturalnie w pierwszym odruchu, zwłaszcza, gdy kobieta, będąca obiektem westchnień jest wyjątkowo piękna, trudno powstrzymać głowę przed ciągłym zwracaniem się w jej kierunku. Należy jednak pracować nad tym, by w spojrzeniu była ukryta głębia. To, jak człowiek patrzy, może wiele powiedzieć na temat jego charakteru. W końcu oczy są zwierciadłem duszy. Istotne jest też, by pamiętać, iż do kobiety podchodzi się dopiero wtedy, gdy jej oczy wyrażą zainteresowanie. Jak to rozpoznać? Najprawdopodobniej będzie wysyłała po prostu te same sygnały wzrokowe co mężczyzna. Jest to już pierwszy krok do sukcesu, bowiem uwodzą wtedy obie strony.

Uwodzenie.org – metody na skuteczne uwodzenie i udany flirt – sprawdź!

Zapach

Wcale nie chodzi o prostą zasadę, by „nie śmierdzieć”. Mężczyzna XXI wieku dobrze przecież wie, iż wymaga się od niego dbałości o higienę. W zapachu liczy się jednak nie to, że w ogóle się go wokół siebie roztacza, ale także to, jaki jest to rodzaj zapachu. Przede wszystkim, jeśli uwodzenie ma się powieść, zapach nie powinien być zbyt intensywny. Nieumiejętne użycie perfum stanowi wyraźny sygnał, iż mężczyzna nie używa ich na co dzień. A przecież jeśli zapach ma działać na zmysły, kobieta powinna wiedzieć, iż może liczyć na podobne doznania każdego dnia. Oczywiście w zależności od kobiety, pociągające będą inne perfumy. Właśnie dlatego najlepiej wybrać te, które mają delikatny, ale męski zapach. Pryska się nimi szyję, przeguby rąk, a także – o czym wielu mężczyzn może nie wiedzieć – włosy. To na głowie perfuma utrzymuje się najdłużej. Kolejna porada dla panów: kupując perfumy, nie należy kierować się pierwszym odczuciem. W pierwszej chwili po użyciu perfuma wydziela inny zapach. Trzeba kilka chwil ją na sobie „ponosić”, by wydobyć ten właściwy.

Sposób mówienia

Podstawowe znaczenie w kwestii mówienia ma oczywiście to, co się mówi, a nie jak. Jednak mężczyzna może mówić cokolwiek, ale jeśli mówi to w nieodpowiedni sposób, zostanie to uznane za mało wiarygodne. Jakie są oznaki niewiarygodności? Niestety, często przypominają zwykłą nieśmiałość. Należy do nich przede wszystkim brak kontaktu wzrokowego oraz uciekanie spojrzeniem. Oba te symptomy mogą zdradzać nieśmiałość i dotyczyć najszczerszego mężczyzny, jednak kobieta może potraktować je albo jako brak zainteresowania albo – co gorsza – zainteresowaniem kimś innym. W końcu uciekający wzrok skupia się jednak w jakimś miejscu. Nie jest dobrze, gdy nie jest to kobieta, którą mężczyzna chce poderwać.

Post Comment