Co pod choinkę? – Gadżety dla kobiety
Rozrywka

Co pod choinkę? – Gadżety dla kobiety

Advertisement

Wybór prezentu dla kobiety to problem wielu mężczyzn. Narasta on, gdy chcemy zaimponować wybrance i spełnić jej skryte oczekiwania.

Idealnym prezentem dla każdej kobiety jest gadżet zgodny z jej zainteresowaniami. W zależności od tego, co nasza partnerka lubi robić, czy jest to uprawianie sportu, czytanie książek, czy też przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych, mamy duży wybór akcesoriów i przedmiotów ułatwiających jej wykonywanie tych czynności.

Pielęgnacja

Dla kobiety ceniącej sobie piękno zewnętrzne możemy pokusić się o zakup gadżetów kosmetycznych. Najpopularniejszymi tego typu produktami są te ułatwiające wykonanie makijażu oraz fryzury.

• Oryginalna sylikonowa gąbka do makijażu. To gąbka przypominająca wkładkę do buta lub do biustonosza. Idealnie rozprowadza podkład.
• Gąbka 3D. To również rodzaj gąbki. Dzięki swemu kształtowi bardzo dobrze rozprowadza podkład, a dodatkowo pomaga w cieniowaniu konturów twarzy.
• Szablony do brwi. Pomagają w nadaniu brwiom odpowiedniej barwy, bez wychodzenia „za linię”.
• Szczoteczka do czyszczenia twarzy. Może być manualna lub elektryczna.
• Gorące buciki. Idealne rozwiązanie dla kobiet, którym marzną stopy.
• Gorące kamienie do masażu. Używa ich się w celach relaksacyjnych.
• Zestaw pędzli do makijażu. Lepiej kupić mniejszy lepszej jakości niż większy gorszej.
• Rozpylacz perfum. W jego przypadku liczy się głównie stylowe opakowanie.

Zobacz ciekawe gadżety na stronie Ministerstwa Gadżetów

http://www.ministerstwogadzetow.com/

 

Elektronika

Świat elektronicznych gadżetów nie należy jedynie do mężczyzn. Kobiety również znajdują w nim swoje miejsce. Wybierając prezent dla partnerki, musimy pamiętać, aby nie posiadał on jedynie walorów elektronicznych. Powinien on również odpowiednio wyglądać. Jak wiadomo, ciężko to zrozumieć. Jednak wygląd zewnętrzny ma dla kobiet o wiele większe znaczenie niż dla mężczyzn. Jest kilka gadżetów, które są bardzo stylowe, a jednocześnie praktyczne.

• Odtwarzacz. Musi być niewielki, dotykowy. Pozwala nosić ze sobą własną bibliotekę muzyczną i delektować się ulubionymi dźwiękami w każdej sytuacji.

• Pendrive. To bardzo praktyczny gadżet. Setki zdjęć i filmów, które zalegają na komputerze, może znaleźć się teraz właśnie na nim. Im większa pojemność urządzenia, tym lepiej.

• Aparat fotograficzny. Przede wszystkim w wersji kompaktowej, z dotykowym wyświetlaczem i możliwością nagrywania filmów. Dostępne są aparaty w atrakcyjnej obudowie, pasujące nawet do wieczorowej kreacji.

• Interaktywna mata do jogi i tańca. Przeznaczona dla kobiet aktywnych fizycznie. Na macie można wykonywać nawet do 80 rodzai różnych aktywności fizycznych. Podłącza się ją do komputera lub telewizora.

Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania się prezentami. Jest to również okazja, aby pokazać komuś, jak bardzo nam na nim zależy. Najlepiej zrobić to kupując właściwy prezent. Takimi gadżetami od serca, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie, są różnego rodzaju pudełka lub skrzyneczki na akcesoria do włosów, kosmetyczka, portfel, zegarek lub poduszka podróżna. Są to gadżety ponadczasowe i wciąż modne. Jeśli z kolei pragniemy wywołać uśmiech na twarzy kobiety, zainwestujmy w śmieszne skarpetki, kubek lub poduszkę.

Post Comment